Про ресторан

Італійська кухня піца-ресторан «Феліче»

Затишний італійський дворик, вікна, що світяться, ліхтарі, піч на дровах. Тут завжди людяно, шумно і весело. Весь зал пронизаний атмосферою тепла і затишку, закутаний ароматом дров, свіжоспеченої піци та свіжо змеленої італійської кави. Особливою гордістю піцерії, яка передає її неповторну атмосферу, являється ЧУДО-ПІЧ, в якій, в присутності гостей, і готується та сама «НАЙКРАЩА ПІЦА!!!». Саме тут ми вперше поділились з гостями справжньою тягою і пристрастю до сонячної Італії, до її простої та зрозумілої їжі, але не забули й про традиційні страви Європейської кухні. Окремої уваги заслуговує БАРНА карта, в якій знайдеться немало аперитивів, авторських коктейлів, різноманітних зігріваючих напоїв, а також вишуканих вин, в тому числі й безалкогольних, і ПИВО із власної пивоварні. Кожну неділю ми чекаємо наших маленьких гостей на КУЛІНАРНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС! Доки дорослі насолоджуються легкими аперитивами та закусками, обговорюють важливі події, наші юні гості готують справжню італійську піцу і, з гордістю, пригощають нею своїх рідних. Все, що ми робимо, створюється для Вас тут і зараз, тому Ваші побажання, настрій і очікування завжди для нас дуже важливі. Ви даруєте нам натхнення для творчості та розвитку нових ідей і смаків!

Наш девіз: «МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЩО МИ РОБИМО І РОБИМО ТЕ, ЩО МИ ЛЮБИМО!!!!»

Кухня: італійська/європейська

Вивчаючи меню, зверніть увагу на пасту Fresca власного приготування, ризотто, на різноманітність салатів, закусок, перших та других страв, десертів і наповнену гарячим італійським темпераментом, її високість – ПІЦУ.!!!

Піцу ми готуємо у справжній печі на дубових дровах, на очах у відвідувачів. Сумлінно вибираємо тільки найкращі продукти та чітко наслідуємо рецептам італійської кухні.

Послуги: Дитячі свята, дитячий майстер клас по приготуванню піци, служба доставки.

Оплата: VISA, MAESTRO, готівковий і безготівковий розрахунок.

Район/найближче метро: Центр, м.Архітектора Бекетова, м.Історичний музей

Середній чек: 350-400 грн.

ukUkrainian